mediacam24.pl - sprawdź

O firmie

Marka Sprintdruk.pl należy do firmy D&K Group, która istnieje na rynku już ponad 8 lat. Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci drukarni w Warszawie. Posiadamy już 6 punktów ksero, drukarnie, w tym cyfrową, wielkoformatową, solwentową i offsetową, a także agencję reklamową.

Nasze mocne strony to przede wszystkim ekspresowy czas realizacji, potężne zaplecze logistyczne, najniższe ceny i najwyższa jakość wykonywanych usług. To nie my dyktujemy warunki, na kiedy damy radę – to Państwo decydujecie, na kiedy produkt jest Wam potrzebny.

Dzięki tym zaletom i wieloletniej obecności na rynku zyskaliśmy zaufanie wielu firm, od małych rodzinnych przedsiębiorstw po wielkie korporacje. Nie raz gościliśmy w mediach. Mówili o nas, m.in. tvn warszawa, Polsat, pisali pdf, Gazetka Studencka i inne periodyki.

To wszystko sprawia, że możemy być dla Państwa idealnym partnerem w rozwoju. Nie sprzedajemy tylko produktów – tworzymy dzieła oparte na Państwa wyobraźni, marzeniach, które dzięki naszym specjalistom możemy wcielać w życie.

 

Kontakt

WARSZAWA - GOCŁAW
ul. Rogalskiego 4

tel.: 22 412 15 62


biuro@sprintdruk.plGODZINY OTWARCIA:
PON. - PT. 7 - 22
SOB 10 - 18
NIEDZ. - NIECZYNNE